| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Bandwidth | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
Stock: 4891
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10003
Ext.Price$0.10003
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10003 | $0.10003 |
| 10 | $0.07694 | $0.76940 |
| 50 | $0.07112 | $3.55600 |
| 100 | $0.06574 | $6.57400 |
| 500 | $0.06551 | $32.75500 |
| 1000 | $0.06528 | $65.28000 |
| 3000 | $0.06506 | $195.18000 |
